Item Code: MW-WDR-480-24
Mean Well WDR-480-24
Netzteil 180-550VAC, 24VDC, 20A
schlankes Design
180-550VAC Eingang
aktive PFC Funktion
DC OK Relaiskontakt
EAN/GTIN: 4711287422619
Price only visible after login AND authorization
 Stock: 255 pc(s), Delivery time: 3-6 days
Larger demand than stock increases the delivery time.
Mean Well Hutschienennetzteil DIN Rail 180-550VAC 24V 20A
Mean Well WDR-480-24